Hakkımızda

1990 yılında kurulmuş olan aile şirketimiz; saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst, paylaşımcı ve güvenilir bir kurumsal yapısının yanı sıra, 29 yıllık tecrübesiyle Türk sanayisine hizmet vermenin gurunu yaşamaktadır.

İlk yıllarında ağırlıklı olarak Rulman ticareti Türk sanayisine hizmet veren şirketimiz, 2003 yılında Hırdavat, Hidrolik,Pnömatik ve Güç Aktarım Sistemlerinin ticaretine başlamış ve bu sayede sektörde lider olma sıfatını kazanmıştır.

YRS YEŞİL ER RULMAN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak 29 yıldır ticaretini yapmakta olduğumuz bazı markalarımız; FAG, SKF, ORS, NSK, ASAHI, OERLİKON, BOSCH, MAKİTA, İZELTAŞ, ALTAŞ, BETA, GAMAK, VOLT, YILMAZ REDÜKTÖR, KARBOSAN, MTE, SUPTEX, POLİSAN, KAMA TEKER, SHELL, MOBİL, ...VS.

Yrs Yeşiler Rulman

Rulman, Hırdavat, Hidrolik, Pnömatik ve Güç Aktarım Sistemleri çeşitlerini aynı çatı altında toplayan şirketimiz; siz değerli müşterilerimize geniş marka ve ürün yelpazesi ile daha da güçlü bir şekilde gelişen sanayimizde Başakşehir ve Hadımköy satış yerlerimizde hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu vesile ile hayırlı ve verimli işler dileriz.

Saygılarımızla,

Yrs Yeşiler Rulman San.Tic.Ltd.Şti.